دروغ ۱۳ گوگل ، با حرکات خود جی میل را کنترل کنید !

اگر در جی میل خود وارد شوید در سمت راست و بالا یک پیغام قرمز رنگ مبنی بر امکانات جدید در گوگل تحت عنوان New! Gmail Motion  BETA مشاهده می کنید. با کلیک بر روی آن به صفحه می روید تحت عنوان “یک راه جدید برای ارتباط” که در آنجا به معرفی این تکنولوژی جدید یعنی ارتباط با جهان توسط حرکات بدن و دست پرداخته است.

یک فایل پی دی اف آموزشی هم در این صفحه قرار دارد تا کاربران برای هر اکشن در جی میل حرکت مخصوص آن را فرا گیرند. حرکات قرار داده شده بسیار شاد اند و  مطمئن باشید در حین یادگیری خسته نخواهید شد البته به عمق تکنولوژی گوگل نیز پی خواهید برد.

گوگل همچنین نسبت به انجام حرکات توصیه هایی هم می کنند و خبر می دهد که این تکنولوژی فوق العاده در جی میل توقف نمی کند و در گوگل داکیومنتس (ابزار آفیس گوگل) نیز امسال اضافه خواهد شد، البته یک عکس هم از آینده احتمالی گوگل داکس به نمایش گذاشته است:

 

در پایان هم نظر چند شخصیت برجسته در رابطه با این تکنولوژی را قرار داده!

وقتی دکمه Try Gmail Motion را فشار می دهید تقریبا هیچ اتفاقی نمی افتد و دوباره به صفحه جیمیل خود باز می گردید، البته به احتمال فراوان عده در مقابل وب کم های خود با توجه به آموزش ها گفته شده شروع به تست این تکنولوژی می کنند، به نمونه حرکات فایل آموزشی نگاه کنید و اکنون تصور کنید که عده ای مشغول شده اند D:

به نظر من دروغ ۱۳ جذاب و سر گرم کننده ای بود…

One Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *